ارزیابی ملک برای مهاجرت
ارزیابی ملک برای مهاجرت

ارزیابی ملک و دارایی های شما در سریعترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب این مجموعه انجام میشود. یکی از مهمترین دارایی های افراد املاک، آپارتمان، خانه و ویلا، زمین و … می باشد. بنا به اهداف متعدد افراد قصد ارزیابی این اموال را دارند. گزارش ارزیابی بایستی توسط کارشناسان رسمی دادگستری با صلاحیت ارزیابی، انجام شود. هزینه ارزیابی اموال با توجه به تعرفه ای که قوه قضائیه اعلام نموده است انجام می شود.

تخطی از این موضوع تخلف محسوب شده و قابل پیگیری می باشد. متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی دادگستری از صحت ارقام اعلامی توسط کارشناس رسمی دادگستری اطمینان حاصل نمایند. در هر صورت ماده 11 تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی داگستری، به این موضوع پرداخته است. تیم کارشناسان مفروز، با در اختیار داشتن کارشناسان رسمی داگستری بسیار با تجربه، در خصوص ارزیابی اموال منقول و غیر منقول، تمامی درخواستهای ارزیابی زمین، خانه و ویلا و آپارتمان را در تهران در یک روز کاری تقدیم حضور خواهد کرد.

چرا کارشناسان مفروز را برای ارزیابی ملک انتخاب کنیم؟

ارزیابی املاک توسط کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان یک مستند قابل اعتماد درباره ارزش و قیمت منصفانه دارایی‌ها بسیار اهمیت دارد، به ویژه برای افرادی که قصد مهاجرت، خرید، فروش یا اجاره اموال را دارند.
گزارش ارزیابی، توسط کارشناسان با صلاحیت و تخصص لازم تهیه می‌شود و به متقاضیان کمک می‌کند تا با اطمینان کامل از ارزش اموال خود آگاه شوند و تصمیم‌گیری منطقی‌تری در معاملات خود داشته باشند.
کارشناسان رسمی دادگستری، به عنوان افرادی با تحصیلات تخصصی و تجربه کافی در زمینه ارزیابی اموال، می‌توانند بهترین برآورد را درباره ارزش اموال بدهند. آنها با دانش تخصصی خود، اصول و قوانین ارزیابی اموال را رعایت می‌کنند و گزارش‌های دقیق و کاملی درباره ویژگی‌ها، وضعیت و ارزش اموال تهیه می‌کنند. همچنین، از آنجا که کارشناسان رسمی دادگستری زیر نظر رسمی دادگستری فعالیت می‌کنند، گزارش‌های آنها در دادگستری قابل تائید و اعتبار است.
با استفاده از خدمات کارشناسان رسمی دادگستری، متقاضیان می‌توانند از روند صحیح و قانونی در ارزیابی املاک برخوردار شوند و از ارزش واقعی دارایی‌ها مطلع شوند. بنابراین، توصیه می‌شود در هنگام انجام معاملات مرتبط با املاک، با کارشناسان رسمی دادگستری مفروز همکاری کنید تا از قیمت منصفانه و صحیح اموال خود اطمینان حاصل کنید.
گروه کارشناسان مفروز یک تیم متخصص است که میتوانید به راحتی به آن اعتماد کنید

ارزیابی ملک برای مهاجرت

مهاجرت و ویزا

ارزیابی ملک در مهاجرت:

افراد بنابر دلایل محتلفی نظیر مسائل اقتصادی ، تحصیل ، شرایط اجتماعی و… مهاجرت می کنند .

اولین قدم برای مهاجرت اخذ ویزا می باشد که شما باید تعیین کنید از چه طریقی برای مهاجرت اقدام خواهید کرد .

ویزا دارای انواع مختلفی است مانند ویزای ازدواج ، ویزای تحصیلی ، ویزای کسب و کار و….

ویزای کسب و کار

اخد ویزای کسب و کار در کشور های مختلف متفاوت است برای مثال شرایط کشور انگلستان دارای شرایط زیر می باشد:

  1. داشتن کارفرمای نیازمند به حمایت مالی
  2. داشتن پیشنهاد کار
  3. داشتن مهارت در شغل خاص

همچنین امتیازات زیر شرایط دریافت ویزای کار  را تسهیل خواهد کرد:

  1. آینده کاری
  2. مهارت زبان انگلیسی
  3. تمکن مالی

 اگر ویزای شما از طریق سرمایه گذاری ، کار یا کار آفرینی باشد نیازمند یک گزارش کارشناسی معتبر و رسمی جهت ارائه است، بدین منظور شما به یک کارشناس رسمی دادگستری جهت ارزیابی و قیمت گذاری اموال و دارایی هایتان احتیاج دارید .

ارزیابی دارایی ها برای مهاجرت